دسته بندی

بله ، فروشگاه اینترنتی بوک شهر یک فروشگاه فیزیکی و اینترنتی بوده و فروش حضوری از طریق وب سایت بوک شهر و یا تماس با فروشگاه انجام می گردد.
از طریق ارسال رایگان بین 2 تا 4 روز بسته به مسافت شهر شما ( مثلا سفارش های تهران ظرف 2 یا 3 روز تحویل می گردد ) و از طریق تیپاکس برای تهران 1 روز و سایر شهرستان ها 2 روز زمان بر خواهد بود.
بله , کلیه موجودی های سایت به روز می باشد .
بله , در صورتی که کالایی در وب سایت موجود و قابل سفارش باشد , قیمت آن به روز می باشد و مشتری با همان قیمت می تواند کالای مورد نظر خود را سفارش دهد . 
سفارش های بالای صد هزار تومان به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال می گردند , هزینه ارسال سفارش های زیر صد هزار تومان نیز توسط سایت محاسبه شده و قبل از تایید نهایی سفارش به مشتری اطلاع داده می شود . 
فعلا کلیه سفارش ها از شهر کرمانشاه به سراسر ایران ارسال می گردد. 
بله , فروشگاه اینترنتی بوک شهر دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد که با مراجعه به صفحه اصلی سایت در گوشه پایین سمت راست می توانید این نماد را مشاهده کنید .
برای پرداخت مبلغ کالا دو روش وجود دارد.
1- پرداخت از طریق درگاه سامان : با داشتن کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب و در اختیار داشتن رمز دوم , می توانید از این طریق خرید خود را تکمیل نمایید . این روش ساده ترین شیوه پرداخت می باشد.
2- واریز به حساب یا کارت : در صورتی که به هنگام ثبت سفارش این گزینه را انتخاب کنید , چند شماره کارت به شما نمایش داده می شود که باید مبلغ کالا را به یکی از این شماره کارت ها واریزکرد. 
برای سفارش تلفنی ابتدا با شماره های فروشگاه تماس حاصل فرمایید پس از بررسی موجودی کالا و هماهنگی , یک شماره کارت دریافت می کنید , پس از واریز مبلغ کالا مجددا با فروشگاه تماس گرفته و مشخصات فیش واریزی , آدرس و مشخصات خود را اعلام می کنید.
وقتی سفارش شما در وضعیت " تکمیل شده " قرار گرفت یعنی سفارش ثبت شده و قابل قبول می باشد , بعد از بسته بندی و ارسال بسته , یک کد رهگیری برای شما پیامک می گردد که با مراجعه به قسمت پیگیری سفارش می توانید مرسوله خود را رهگیری نمایید . 
بله , ارسال از طریق پایانه سریع ترین روش ارسال کالا می باشد ,