دسته بندی

چگونه از بوک شهر خرید کنیم

روش اول پرداخت اینترنتی

وب سایت بوک شهر,امکان پرداخت آنلاین از درگاههای معتبر و امن بانکی را فراهم آورده است. مشتریان گرامی می توانند با امنیت تایید شده به راحتی و بدون نیاز از خروج از منزل یا محل کار هزینه سفارش را پرداخت نمایند.این نحوه از پرداخت برای تمامی کاربران بوک شهر قابل انجام می باشد .
وب سایت بوک شهر از درگاههای پرداخت الکترونیک بانک ملت استفاده می نماید. تمامی دارندگان کارتهای عضو شتاب,برای پرداخت می توانند از این روش استفاده کنند.
برای این روش کافیست ابتدا با نام کاربری خود به بوک شهر وارد شوید, پس از انتخاب و خرید محصول مورد نظر و مشاهده فاکتور در سبد خرید,خرید خود را نهایی کنید. پس از انجام این مراحل شما به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل شده و اطلاعات ذیل از شما درخواست می شود.
1- شماره 16 رقمی کارت این شماره روی تمامی کارتهای عضو شتاب درج شده است.
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم ( رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را از طریق مراجعه به یکی از دستگاههای خودپرداز صادر کننده کارتِ خود فعال کنید.
کدCVV2 : یک کد 3 تا 4 رقمی که پشت یا روی همه کارت های بانکی درج می شود.
تاریخ انقضاء : این تاریخ روی بیشتر کارتهای بانکی ثبت می شود.
خواهشمند است جهت افزایش ضریب اطمینان در وارد کردن اطلاعات از صفحه کلید مجازی درگاه پرداخت استفاده شود.

 

روش دوم پرداخت کارت به کارت 

کارت به کارت برای افرادی  در نظر گرفته شده که امکان انجام پرداخت اینترنتی را نداشته یا رمز دوم (رمز اینترنتی) فعال نمی باشد.
بدین منظور و پس از انجام عملیات فرآیند خرید می توانید مبلغ سفارش را به حساب های مربوط به فروشگاه اینترنتی بوک شهر کارت به کارت یا واریز نمایید . برای این منظور می توانید از دستگاههای خودپرداز و یا از صفحه شخصی بانکداری اینترنتی خود استفاده نمایید. پس از واریز وجه می توانید اطلاعات واریز وجه خود را طبق فرم درخواست شده در سایت پر کنید و یا ضمن تماس با قسمت فروشِ فروشگاه اینترنتی بوک شهر ما را در جریان پرداخت خود قرار دهید.
شماره حساب بوک شهر:
شماره کارت : 9877-4341-8610-6219 بانک سامان – به نام آرش بیدل